PPM Prosjekt ble etablert i 2018, og vi har kontor sentralt i Trondheim, Oslo og Fredrikstad. Vi har aktive og engasjerte eiere i firmaet, og de ansatte har gjennom praktisk gjennomføring av ulike byggeprosjekter opparbeidet seg en solid og bred kompetanse. Våre tjenester retter seg mot industri/offshore og bygge- og eiendomsbransjen i hele Norge.

PPM Prosjekt skal bidra til å skape lønnsomme, bærekraftige og fremtidsrettede prosjekter for våre oppdragsgivere. Vi i PPM Prosjekt utvikler og gjennomfører ulike prosjekter, og vi kan tilby flere tjenester og roller innenfor de ulike fasene av et byggeprosjekt. Prosjektene kan være både private og offentlige, store og små.

PPM-Roy-1080

Roy Sandgrind
Daglig leder Trondheim/ Prosjektleder

T: +47 458 00 009
M: roy.sandgrind@ppmprosjekt.no

PPM-Marthe-Sinnes

Marthe Sinnes
Prosjektleder/ Eiendomsutvikler

T: +47 481 22 476
M: marthe.sinnes@ppmprosjekt.no

PPM-Lillian-Klemmetvoll-01

Lillian Klemmetvoll
Kontorleder/ Administrativ koordinator

T: +47 454 81 325
M: lillian.klemmetvoll@ppmprosjekt.no

PPM-Geir-Aage

Geir- Åge Mikalsen
Prosjektsjef

T: +47 913 34 743
M: geir.mikalsen@ppmprosjekt.no

PPM-Rune-Jacobsen-01

Rune Uhrenholdt Jacobsen
Prosjektleder

T: +47 466 20 579
M: rune.uhrenholdt.jacobsen@ppmprosjekt.no

PPM-Stine

Stine Halleraker
Prosjektleder

T: +47 954 59 080
M: stine.halleraker@ppmprosjekt.no

Martin-Saetre-PPM

Martin Sætre
Konsulent

T: +47 473 83 073
M: martin.saetre@ppmprosjekt.no

PPM-Frode-Nordtoemme-01

Frode Nordtømme
Prosjektleder

T: +47 957 37 985
M: frode.nordtomme@ppmprosjekt.no

PPM-Havard

Håvard Karlsen
Prosjektsjef

T: +47 930 27 768
M: havard.karlsen@ppmprosjekt.no

PPM-Petter-Haarberg-01

Petter Hårberg
ITB- Koordinator/ Senior rådgiver

T: +47 982 10 364
M: petter.harberg@ppmprosjekt.no

PPM-Odd

Odd Lefstad
Prosjektleder

T: +47 476 10 608
M: odd.lefstad@ppmprosjekt.no

PPM-Linda-Kristensen

Linda Kristensen
SHA/HMS/KS-rådgiver

T: +47 404 58 555
M: linda.kristensen@ppmprosjekt.no

PPM-Lisa

Lisa Bakøy Sunde
Prosjektleder

T: +47 477 17 119
M: lisa.sunde@ppmprosjekt.no

PPM-Patrick-Jakobsen-01

Patrick Jacobsen
VDC- manager

T: +47 920 50 586
M: patrick.jacobsen@ppmprosjekt.no

PPM-Marta-Lall

Marta Therese Mathisen Lall
Prosjektleder

T: +47 415 55 875
M: marta.lall@ppmprosjekt.no

PPM-Jarle-1080

Jarle Høydal
Prosjektleder

T: +47 928 50 800
M: jarle.hoydal@ppmprosjekt.no

PPM_Dagfinn-Oesterlie

Dagfinn Østerlie
Prosjektleder

T: +47 916 84 724
M: dagfinn.osterlie@ppmprosjekt.no

PPM-Jostein-Five

Jostein Five
Prosjektleder

T: +47 959 08 567
M: jostein.five@ppmprosjekt.no

PPM-Thomas-1080

Thomas Stenvoll
ITB- Koordinator/ Prosjekteringsleder

T: +47 416 45 760
M: thomas.stenvoll@ppmprosjekt.no

PPM-Anders-Vinje

Anders Vinje
Prosjektleder

T: +47 415 22 266
M: anders.vinje@ppmprosjekt.no

PPM-Sunniva-Deli

Sunniva Dehli
Prosjektleder

T: +47 482 95 307
M: sunniva.dehli@ppmprosjekt.no

Erlend H. Landrø

Erlend Husdal Landrø
ITB- Koordinator

T: +47 969 02 243
M: erlend.landro@ppmprosjekt.no

PPM-Niels-Christian-Nielsen

Niels Christian Nielsen
Prosjektleder

T: +47 982 10 038
M: niels.nielsen@ppmprosjekt.no

PPM-Bendik-Stampe

Bendik Stampe
Konsulent

T: +47 941 99 424
M: bendik.stampe@ppmprosjekt.no