PPM Prosjekt ble etablert i 2018, og vi har kontor sentralt i Trondheim, Oslo og Fredrikstad. Vi har aktive og engasjerte eiere i firmaet, og de ansatte har gjennom praktisk gjennomføring av ulike byggeprosjekter opparbeidet seg en solid og bred kompetanse. Våre tjenester retter seg mot industri/offshore og bygge- og eiendomsbransjen i hele Norge.

PPM Prosjekt skal bidra til å skape lønnsomme, bærekraftige og fremtidsrettede prosjekter for våre oppdragsgivere. Vi i PPM Prosjekt utvikler og gjennomfører ulike prosjekter, og vi kan tilby flere tjenester og roller innenfor de ulike fasene av et byggeprosjekt. Prosjektene kan være både private og offentlige, store og små.

PPM-Tom-Erik Holte

Tom-Erik Holte
Daglig Leder Oslo/ Jurist

T: +47 918 32 766
M: tom-erik.holte@ppmprosjekt.no

PPM-Aksel

Aksel Midtbø
Prosjektsjef

T: +47 452 96 605
M: aksel.midtbo@ppmprosjekt.no

PPM-Petter-Dahl

Petter Kristian Dahl
Prosjekt- og byggeleder

T: +47 948 80 113
M: petter.dahl@ppmprosjekt.no

PPM-Amalie-Baardseth

Amalie Baardseth
Anskaffelsesleder/ Jurist

T: +47 957 27 553
M: amalie.baardseth@ppmprosjekt.no

PPM-Eivind-Birkeland

Eivind Birkeland
Konsulent

T: +47 950 00 214
M: eivind.birkeland@ppmprosjekt.no

PPM-Stefan-Dokken

Stefan Dokken
Anskaffelsesleder

T: +47 413 49 387
M: stefan.dokken@ppmprosjekt.no

PPM-Marte

Marte Molnes Ramani
SHA/HMS/KS-rådgiver

T: +47 986 54 118
M: marte.molnes@ppmprosjekt.no

PPM-Nemanja-Stanojevic

Nemanja Stanojevic
Prosjektleder

T: +47 939 36 898
M: nemanja.stanojevic@ppmprosjekt.no

PPM-Magnus-Riiber-Denstad

Magnus Riiber Denstad
Konsulent

T: +47 962 23 256
M: magnus.denstad@ppmprosjekt.no

PPM-Olaf-Vemmestad-Roeer

Olaf Vemmestad Røer
Prosjekt- og byggeleder

T: +47 936 02 145
M: olaf.roer@ppmprosjekt.no

PPM-Evgeniya-Artemova

Evgeniya Artemova
ITB- Koordinator

T: +47 413 96 712
M: evgeniya.artemova@ppmprosjekt.no