PPM Prosjekt ble etablert i 2018, og vi har kontor sentralt i Trondheim og i Oslo. Vi har aktive og engasjerte eiere i firmaet, og de ansatte har gjennom praktisk gjennomføring av ulike byggeprosjekter opparbeidet seg en solid og bred kompetanse. Våre tjenester retter seg mot industri/offshore og bygge- og eiendomsbransjen i hele Norge.

PPM Prosjekt skal bidra til å skape lønnsomme, bærekraftige og fremtidsrettede prosjekter for våre oppdragsgivere. Vi i PPM Prosjekt utvikler og gjennomfører ulike prosjekter, og vi kan tilby flere tjenester og roller innenfor de ulike fasene av et byggeprosjekt. Prosjektene kan være både private og offentlige, store og små.

 

Ansatte

PPM-Roy-1080

Roy Sandgrind
Prosjektleder/ Daglig leder

T: +47 458 00 009
M: roy@ppmprosjekt.no

PPM-KarlLevinsen_1080

Karl Levinsen
Prosjektleder/ Avdelingsleder Øst

T: +47 980 21 657
M: karl@ppmprosjekt.no

PPM-Lasse-1080

Lasse Engebretsen
Driftsleder

T: +47 944 32 887
M: lasse@ppmprosjekt.no

PPM-Marthe-Sinnes

Marthe Sinnes
Prosjektleder/ Eiendomsutvikler

T: +47 481 22 476
M: marthe@ppmprosjekt.no

PPM-Jarle-1080

Jarle Høydal
Prosjektleder

T: +47 928 50 800
M: jarle@ppmprosjekt.no

PPM_Dagfinn-Oesterlie

Dagfinn Østerlie
Prosjektleder

T: +47 916 84 724
M: Dagfinn@ppmprosjekt.no

PPM-Thomas-1080

Thomas Stenvoll
ITB- Koordinator/ Prosjekteringsleder

T: +47 416 45 760
M: thomas@ppmprosjekt.no

PPM-Stine

Stine Halleraker
Prosjektleder

T: +47 954 59 080
M: stine@ppmprosjekt.no

PPM-Morten

Morten Neerland
Riggleder

T: +47 484 30 992
M: morten@ppmprosjekt.no

PPM-Jan-1080

Jan Svit
Prosjektleder

T: +47 982 10 968
M: jan@ppmprosjekt.no

PPM-Havard

Håvard Karlsen
Prosjektleder/ Byggeleder

T: +47 930 27 768
M: Håvard@ppmprosjekt.no

PPM-Sander-1080

Sander Høydal
Konsulent

T: +47 928 69 955
M: sander@ppmprosjekt.no

PPM-Petter

Petter Hårberg
ITB- Koordinator/ Senior rådgiver

T: +47 982 10 364
M: petter@ppmprosjekt.no

PPM-Geir-Aage

Geir- Åge Mikalsen
Prosjektleder

T: +47 913 34 743
M: geir@ppmprosjekt.no

PPM-Person

Odd Lefstad
Prosjektleder

T: +47 476 10 608
M: odd@ppmprosjekt.no

PPM-Stefan-Dokken

Stefan Dokken
Anskaffelsesleder

T: +47 413 49 387
M: stefan@ppmprosjekt.no

PPM-Person

Ove Bjørknes
Prosjektleder

T: +47 482 72 245
M: ove,bjorknes@ppmprosjekt.no

PPM-Toto-El-Herrouni

Toto El Herrouni
Driftstekniker

T: +47 405 62 860
M: toto@ppmprosjekt.no

PPM-Person

Marte Molnes
SHA/HMS/KS-rådgiver

T: +47 986 54 118
M: marte.molnes@ppmprosjekt.no

PPM-Person

Martin Sætre
Konsulent

T: +47 473 83 073
M: martin.saetre@ppmprosjekt.no