PPM Prosjekt ble etablert i 2018, og vi har kontor sentralt i Trondheim, Oslo og Fredrikstad. Vi har aktive og engasjerte eiere i firmaet, og de ansatte har gjennom praktisk gjennomføring av ulike byggeprosjekter opparbeidet seg en solid og bred kompetanse. Våre tjenester retter seg mot industri/offshore og bygge- og eiendomsbransjen i hele Norge.

PPM Prosjekt skal bidra til å skape lønnsomme, bærekraftige og fremtidsrettede prosjekter for våre oppdragsgivere. Vi i PPM Prosjekt utvikler og gjennomfører ulike prosjekter, og vi kan tilby flere tjenester og roller innenfor de ulike fasene av et byggeprosjekt. Prosjektene kan være både private og offentlige, store og små.

Ansatte

PPM-Roy-1080

Roy Sandgrind
Prosjektleder/ Daglig leder

T: +47 458 00 009
M: roy@ppmprosjekt.no

PPM-KarlLevinsen_1080

Karl Levinsen
Prosjektleder/ Avdelingsleder Øst

T: +47 980 21 657
M: karl@ppmprosjekt.no

PPM-Marthe-Sinnes

Marthe Sinnes
Prosjektleder/ Eiendomsutvikler

T: +47 481 22 476
M: marthe@ppmprosjekt.no

PPM_Dagfinn-Oesterlie

Dagfinn Østerlie
Prosjektleder

T: +47 916 84 724
M: Dagfinn@ppmprosjekt.no

PPM-Thomas-1080

Thomas Stenvoll
ITB- Koordinator/ Prosjekteringsleder

T: +47 416 45 760
M: thomas@ppmprosjekt.no

PPM-Jarle-1080

Jarle Høydal
Prosjektleder

T: +47 928 50 800
M: jarle@ppmprosjekt.no

PPM-Jan-1080

Jan Svit
Prosjektleder

T: +47 982 10 968
M: jan@ppmprosjekt.no

PPM-Petter

Petter Hårberg
ITB- Koordinator/ Senior rådgiver

T: +47 982 10 364
M: petter@ppmprosjekt.no

PPM-Stine

Stine Halleraker
Prosjektleder

T: +47 954 59 080
M: stine@ppmprosjekt.no

PPM-Sander-1080

Sander Høydal
Konsulent

T: +47 928 69 955
M: sander@ppmprosjekt.no

PPM-Stefan-Dokken

Stefan Dokken
Anskaffelsesleder

T: +47 413 49 387
M: stefan@ppmprosjekt.no

PPM-Havard

Håvard Karlsen
Prosjektleder/ Byggeleder

T: +47 930 27 768
M: havard@ppmprosjekt.no

PPM-Odd

Odd Lefstad
Prosjektleder

T: +47 476 10 608
M: odd@ppmprosjekt.no

PPM-Marte

Marte Molnes
SHA/HMS/KS-rådgiver

T: +47 986 54 118
M: marte.molnes@ppmprosjekt.no

PPM-Geir-Aage

Geir- Åge Mikalsen
Prosjektleder

T: +47 913 34 743
M: geir@ppmprosjekt.no

Martin-Saetre-PPM

Martin Sætre
Konsulent

T: +47 473 83 073
M: martin.saetre@ppmprosjekt.no

PPM-Lisa

Lisa Bakøy Sunde
Konsulent

T: +47 477 17 119
M: lisa.sunde@ppmprosjekt.no

PPM-Person

Rino Jensen
Prosjektleder

T: +47 959 10 474
M: rino.jensen@ppmprosjekt.no

PPM-Person

Patrick Jacobsen
VDC- manager

T: +47 920 50 586
M: patrick.jacobsen@ppmprosjekt

PPM-Lalesh

Lalesh Bero
Konsulent

T: +47 412 86 977
M: lalesh.bero@ppmprosjekt.no

PPM-Aage

Åge Bekkemellem
Byggeleder/Driftstekniker

T: +47 970 85 999
M: aage.bekkemellem@ppmprosjekt.no

PPM-Linda-Kristensen

Linda Kristensen
SHA/HMS/KS-rådgiver

T: +47 404 58 555
M: linda.kristensen@ppmprosjekt.no

PPM-Aksel

Aksel Midtbø
Prosjektleder

T: +47 452 96 605
M: aksel.midtbo@ppmprosjekt.no

PPM-Petter-Dahl

Petter Kristian Dahl
Innkjøper

T: +47 948 80 113
M: petter.dahl@ppmprosjekt.no

PPM-Robert-Seielstad

Robert Dahl Seielstad
Avdelingsleder Fredrikstad / Prosjektleder

T: +47 997 43 109
M: robert.seielstad@ppmprosjekt.no

PPM-Person

Frode Nordtømme
Prosjektleder

T: +47 957 37 985
M: frode.nordtomme@ppmprosjekt.no

PPM-Person

Eivind Birkeland
Konsulent

T: +47 950 00 214
M: eivind.birkeland@ppmprosjekt.no